Your browser (Internet Explorer 6) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.
X

Pozvánka: XXIX. International Mini Meeting 10.-14.7.2024 (Maďarsko)

Drahí Mini priatelia!
Srdečne vás pozývame na tradičný letný zraz organizovaný Mini Club Hungary – XXIX. International Mini Weekend, ktorý sa bude konať medzi 10.-14. júlom 2024. Po štyroch rokoch sa vraciame na severné pobrežie jazera Balaton, tentoraz do Csopaku, do jedného z najkrajších a najatmosférických miest na tejto strane pobrežia – taktiež označovaných ako riviéra Balatonu.
Tohtoročný zraz bude nezvyčajný v rôznych aspektoch, pretože namiesto zvyčajných klasických kempov sme tentoraz vybrali lokalitu, kde jednotlivé ubytovania nie sú od seba príliš vzdialené – čo nám umožní byť viac spolu a posilní spolupatričnosť a silu skupiny. Jednotlivé druhy ubytovania nie sú ďaleko od seba, všetci budeme niekoho susedia, takže (ak budeme chcieť), môžeme si dať spolu raňajky, či večeru. Toto spoločné prostredie nám trošku vracia spomienky na kempovú atmosféru našej mladosti. Čítať ďalej…

XXVIII. International Mini Weekend 5.-9.7.2023 (Maďarsko)

Drahí Mini priatelia!
Mini Club Hungary vás, a všetkých členov klubu, srdečne pozýva na maďarský najstarší a najlepší zraz Classic Mini sezóny 2023 – XXVIII. International Mini Weekend Čítať ďalej…

Fotogaléria Plechovka meeting 22.4.2023

V sobotu 22. apríla sme sa stretli pri Metre spolu s ďalšimi vlastníkmi starých plechov na stretnutí nazvanom Plechovka. Pár fotiek našich Miníkov nižšie. Čítať ďalej…

Pozvánka: 30. Slovenský zraz Mini, 2.6. – 4.6.2023

30. Slovenský zraz Mini, 2.6 – 4.6 2023 sa bude konať v nádhernom prostredí Banskej Bystrice v v hoteli Šachtička. Ubytovanie, stravu, si každý rezervuje sám priamo v hoteli.
Štartovné do 28.5.2023 je 30Eur, ktoré prosím poslať na účet Bollová Michaela SK09 0900 0000 0001 8003 7176 GIBASKBX.
Štartovné na mieste bude 35Eur.

Tešíme sa na všetkých Minikárov, s klasickými MINI, s BMW MINI, členov ale aj nečlenov Slovenského klubu Mini, vlastne všetkých ktorí majú záľubu v týchto ikonických autách.
V prípade akýchkoľvek otázok ma kľudne kontaktujte rbollo15@gmail.com, 0903745573.

S pozdravom Richard Bollo.

PS: pri registrácii vopred nám veľmi uľahčíte organizáciu a budeme sa na Vás 100% pripraviť.

Pozvánka: XXVIII. International Mini Weekend – Maďarsko

POZVÁNKA
Mini Club Hungary pozýva vás a vašich členov klubu na najstarší a najlepší klubový Mini zraz sezóny 2023:

The XXVIII. International Mini Weekend Čítať ďalej…

Pozvánka: Otvorenie MINI SEZÓNY 2023

Zahájenie MINI sezóny 2023 – spomienkový výjazd na Viliama Gážika.
KEDY: 4.3.2023 (sobota)
ODCHOD: 9:00 Garage Bollo (Stupava) alebo 10:00 Tesco Trnava
KAM: Cintorín Nižná cca 11:30, odtiaľ odchod na spoločnú jazdu zakončenú spoločným obedom a prechádzkou po Piešťanoch

Expedícia Grécko 2022

Slovenský klub MINI a jeho 8 Classic Mini s majiteľmi absolvovali nádherný, dobrodružný, cestovateľský trip do Grécka.
Prešli sme 9 krajín, prevažne Balkánom, najazdili sme 2983km. Zdolali sme najvyššiu horu v Grécku – OLYMP, prešli cestičkami v Srbsku, Macedónsku, v Albánsku sme sa kúpali v najstaršom jazere v Európe OCHRID, prešli krásne národné parky v Čiernej Hore, divočinu v Bosne a Hercegovine. Ale aj sme spolu prežili krásnu spoločnú dovolenku pri mori v Grécku pod Olympom, kde sme boli týždeň.
11 spoločných dní prešlo veľmi rýchlo, a teraz nám ostáva len sa tešiť na ďalší spoločný výlet. Čítať ďalej…

Narozemini 2022

24. NAROZEMINI – RALLYE BUŘT bol tento rok iný, bol dobrodružný, divoký, ale taký krásny slobodný, kamarátsky.
Spraviť ho v štýle hviezdicovej rallye, kde neviete na akom mieste sa bude konať, iba že to bude lúka s ohnisko a miestom na stan, bol super nápad. Večerné spoločné posedenie s kamarátmi pri ohni, spanie na Vysočine v stane pri prízemnom mraze bola výzva pre každého, sobotná návšteva fakt super múzea http://malirstvi.jihlavsko.com/22797/depozit-muzeum-veteran-tatra-klub-bystrice-nad-pernstejnem/
Odtiaľ štart do navigačnej rallye ktorá sa konala v čarokrásnej prírode na Vysočine, viedla cestičkami, na ktorých sme plnili zábavné úlohy a hlavne prevetrali naše Miníky.
Ďakujem všetkým účastníkom Slovenského klubu Mini za účasť, fakt to bolo len pre odvážnych, a hlavne pre organizátorov, že pripravili takýto krásny víkend pre majiteľov classic MINI.
PS: niektorý teda podvádzali a nespali v tej zime v stane, ale spali luxusne na zadných sedadlách v classic MINI.
Čítať ďalej…

Chodovar 2022

Záver Mini sezóny, alebo jesenný zraz Mini v https://www.chodovar.cz/ Čítať ďalej…

Pozvánka: XXVII. International Mini Weekend – 6.-10.7.2022 Maďarsko

Milí Mini priatelia!
Ako ste už možno počuli, po dvoch rokoch epidémií sa žiaľ IMM tento rok opäť ruší. To by mohlo pridať trochu viac hodnoty medzinárodnému, štvordňovému, takzvanému „veľkému stretnutiu“, ktoré náš klub organizuje už po 27. raz. International Mini Weekend má v posledných rokoch čoraz častejšie charakter spoločnej rodinnej dovolenky, čo sa podľa vysokej účasti ukazuje ako krok správnym smerom. V tomto roku sme sa snažili pokračovať v tejto línii, takže – tentokrát budeme mimo Balatonu, ale na oplátku vás pozývame do jedného z najkrajších a najštýlovejších termálnych kúpalísk v Maďarsku.

Termín konania: 6.-10. júla 2022. Čítať ďalej…