Pozvánka: XXVIII. International Mini Weekend – Maďarsko

POZVÁNKA
Mini Club Hungary pozýva vás a vašich členov klubu na najstarší a najlepší klubový Mini zraz sezóny 2023:

The XXVIII. International Mini Weekend

Tradičný letný zraz Maďarského klubu Mini sa tento rok vráti na krásne jazero Balaton, počas piatich dní, medzi 5. a 9. júlom 2023. Zázemie aj ubytovanie bude na južnom brehu jazera, vo Fonyód v „Napsugár Camping and Panzió”. Boli by sme radi, ak by tam s nami počas tohto slnečného víkendu bola väčšina Miníkov zo strednej a východnej Európy!

Čo na vás čaká, ak sa rozhodnete prísť?
Dúfame, že veľa Miníkov, pohodlné mobilné domy, izby v penzióne, stanové miesta, pohodové pláže, studené pivo, krásne panorámy, pár odjazdených kilometrov počas orientačnej rally s pokojnou atmosférou. Tak isto aj nadšenie zo závodov autíčok z krytov ventilov. A v neposlednom rade, príjemné a teplé slnko, ktoré je v oblasti v tomto čase roka.
Program momentálne ešte nie je dostupný, ale keďže zraz sa koná v najväčšej sezóne roka a pri Balatóne, musíme vyhovieť podmienkam rezervácie ubytovania.

Náš tím tvrdo pracoval, aby sme získali a rezervovali dostatočné množstvo apartmánov a domčekov (ako uvidíte nižšie). Prosím, prezrite si ponuku, zvážte a pošlite svoje rezervácie najneskôr do 31. marca na nižšie uvedené e-mailové adresy:
– “Flóra” Drevená chata (pre 4+1 osôb): 95 EUR/ 4 osoby/ noc + ubytovacia daň
– “Sun” mobilný dom (pre 4 osoby): 110 EUR/ 4 osoby/ noc + ubytovacia daň
– “Boutique Panzió” izba (pre 2 osoby): 100 EUR/ 2 osoby/ noc + ubytovacia daň
– “Boutique Panzió” apartmán (pre 2 osoby): 110 EUR/ 2 osoby/ noc + ubytovacia daň
– “Boutique Panzió” apartmán (pre 4 osoby): 135 EUR/ 4 osoby/ noc + ubytovacia daň
– Stanové miesto (cena zatiaľ nie je stanovená, ale minulý rok bola 8€/osoba/noc + ubytovacia daň)

Pre viac informácii a fotiek kliknite sem!

Ako si ubytovanie rezervovať:
Na uskutočnenie rezervácie si stiahnite a vyplňte priložený formulár (SŤAHUJ TU). Ten potom pošlite na nasledujúcej e-mailové adresy: marketing@napsugarclub.hu A info@miniclub.hu najneskôr 31. marca 2023. Po spracovaní dostanete potvrdzujúcu správu a informácie od kempu na zaplatenie 30% zálohy za ubytovanie. Bez zaplatenia zálohy rezervácia nie je kompletná.
V prípade, že máte otázky, kontaktuje nášho člena klubu – pána Máté Béres na info@miniclub.hu alebo priamo kemp – pani Veronika Fritzné Mészáros na fritz.vera@napsugarclub.hu
(Kontaktovať ich môžete anglicky, alebo pravdaže maďarsky. Ak máte s jazykom problém, napíšte na ondrej.ersek@gmail.com a pokúsim sa vám pomôcť.)

Hneď ako bude program zrazu dokončený, budeme vás informovať.

Tešíme sa na vás na jazere Balaton v roku 2023!
Vedenie Mini Club Hungary

Prílohy: