XXVIII. International Mini Weekend 5.-9.7.2023 (Maďarsko)

Drahí Mini priatelia!
Mini Club Hungary vás, a všetkých členov klubu, srdečne pozýva na maďarský najstarší a najlepší zraz Classic Mini sezóny 2023 – XXVIII. International Mini Weekend

Tradičné letné stretnutie Maďarského Klubu Mini sa tento rok znova vráti na nádherné jazero Balaton v dĺžke piatich dní medzi 5. a 9. júlom 2023. Naša „základňa“ a ubytovanie bude na južných brehoch jazera vo Fonyód v kempe „Napsugár” Camping & Pension (H-8640 Fonyód, Vitorlás u.37.). Je našim záujmom, aby sa tam počas slnečného víkendu s nami stretla väčšina stredo a východoeurópskych Miníkov.

Na čo sa môžete tešiť, ak sa rozhodnete prísť?
Veľa Classic Mini (minulý rok ich bolo 80), pohodlné mobilné domy, izby v penzióne, stanové miesta, pláže, studené pivo, krásne panorámy, pár najazdených kilometrov počas orientačnej rally s pokojnou atmosférou; alebo aj vzrušenie pri závodoch autíčkoch z krytov ventilov. A pravdaže príjemné a teplné slnko, ktoré nás čaká v tomto období roka.

5. júl (streda)
• príjazd, stavanie stanov, voľný čas na pláži
• Od 14:00: vyzdvihnutie kľúčov od domov a apartmánov

6. júl (štvrtok)
• 9:30 – 13:30 vyhliadkový výlet s našimi Miníkmi k jednému z najvýnimočnejších pohľadov na krajinu v Maďarsku, Kis-Balaton (malý Balaton), blízko juho-západného rohu zátoky Keszthely. Trvanie: cca 4 hodiny
• Voľný čas na pláži popoludní.

7. júl (piatok) – DEŇ BEZ ÁUT
• Od 8:30 do 15:40 výlet bez Miníkov: výlet loďou do Badacsony s ochutnávkou vína (voliteľné). Trvanie cca 7 hodín.
Náklady:
lístok na vlak: 500 HUF /cca 1,4 EUR (deti 6-14 rokov: 250 HUF /cca 0,7 EUR),
lístok na loď: 3600 HUF /cca 10 EUR (deti 4-14 rokov: 1800 HUF /cca 5 EUR)
• ALEBO voľný čas na pláži celý deň
• 18:00 – 20:00 závody autíčok vyrobených s krytov ventilov. Pre pravidlá súťaže klikni SEM

8. júl (sobota)
• 9:00 Štart orientačnej rally. Trvanie: min 2, max 4 hodiny.
• cca 11:00 – 14:00: príjazd späť do kempu, voľný čas na pláži
• cca 19:00 večera v kempe (fazuľová s jelením mäsom)
• cca 20:00 slávnostné vyhlasovanie výsledkov (v kempe alebo na pláži, podľa počasia), afterparty (retro disco s DJ Ringo) 400 metrov od kempu v Sellő Büfé

9. júl (nedeľa)
• Odubytovanie do 10:00, odchod domov

Stály program
• Mini šlapacia loďka! Naša krásna Mini šľapacia loďka, ktorá bola predstavená na IMM 2012 v Balatonfüred, bude s nami znova, aby vám priniesla radosť a zábavu na vode!
• Súťaž krásy Mini ozdôb na vianočný stromček: Vianoce v júli? Uvidíte! Vyrobte kreatívnu ozdobu na vianočný stromček – niečo v spojení s Classic Mini, alebo prineste nejakú už vyrobenú. Alebo ak nemáte žiaden nápad, jednoducho prineste Matchbox alebo Mini znak na šnúrke. Čo z toho bude, to je zatiaľ prekvapenie, ale určite odmeníme tie najlepšie!

MCH a organizátori si vyhradzujú právo na zmenu programu.

REGISTRÁCIA
Prosím berte na vedomie, že registrácia na zraz nie je to isté ako rezervácia ubytovania!
Tí, čo ste odoslali svoje rezervácie ubytovania do 31. marca, sa musíte aj zaregistrovať na stretnutie vyplnením priloženého registračného formulára (pravý klik a „uložiť link ako“). Prosím, vyplňte registračný formulár a pošlite nám ho späť na info@miniclub.hu najneskôr do 18. júna 2023!

Registračný poplatok
Registrácia pred 18.6.2023: 40 EUR/auto
Registrácia po 18.6.2023: 50 EUR/auto
Registračný poplatok zahŕňa: 1 tričko, 1 rallye tabuľku, 1 nálepku, sobotnú večeru pre 1 osobu a prekvapenie počas orientačnej rally. (Všetko podľa dostupnosti, ak sa registrujete neskoro, negarantujeme, čo dostanete).
Pre pasažierov:
Sobotná večera: 3800 HUF (cca 11 EUR)/osoba
Tričko: 4500 HUF (cca 12,50 EUR)/kus

UBYTOVANIE
V prípade účastníkov so stanom, nie je nutná rezervácia dopredu. Iba zaznačte váš záujem o účasť emailom na info@miniclub.hu a špecifikujte počet ľudí a dĺžku pobytu. Ak potrebujete vnútorné ubytovanie: termín pre rezervácie uplynul 31. marcom, ale stále je ešte niečo voľné z drevených domčekov aj izieb v penzióne. Na spravenie rezervácie prosím vyplňte priložený registračný formulár (Word) (pravý klik a „uložiť link ako“) a pošlite ho späť na nasledujúce emailové adresy: marketing@napsugarclub.hu A aj info@miniclub.hu.
V prípade ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte zodpovedného člena klubu – pán Máté Béres na info@miniclub.hu alebo priamo kemp pani Veronika Fritzné Mészáros na fritz.vera@napsugarclub.hu.
Tí, ktorí nebudete ubytovaní v kempe – denné vstupné 1000HUF/osoba sa platí pri vstupe na recepcii.
Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

E-mail: info@miniclub.hu
Web: www.miniclub.hu