Your browser (Internet Explorer 6) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.
X

Pozvánka: XXIX. International Mini Meeting 10.-14.7.2024 (Maďarsko)

Drahí Mini priatelia!
Srdečne vás pozývame na tradičný letný zraz organizovaný Mini Club Hungary – XXIX. International Mini Weekend, ktorý sa bude konať medzi 10.-14. júlom 2024. Po štyroch rokoch sa vraciame na severné pobrežie jazera Balaton, tentoraz do Csopaku, do jedného z najkrajších a najatmosférických miest na tejto strane pobrežia – taktiež označovaných ako riviéra Balatonu.
Tohtoročný zraz bude nezvyčajný v rôznych aspektoch, pretože namiesto zvyčajných klasických kempov sme tentoraz vybrali lokalitu, kde jednotlivé ubytovania nie sú od seba príliš vzdialené – čo nám umožní byť viac spolu a posilní spolupatričnosť a silu skupiny. Jednotlivé druhy ubytovania nie sú ďaleko od seba, všetci budeme niekoho susedia, takže (ak budeme chcieť), môžeme si dať spolu raňajky, či večeru. Toto spoločné prostredie nám trošku vracia spomienky na kempovú atmosféru našej mladosti.

Takže čo váš čaká v Csopaku?
• 2-3 postele v jednoduchých ale čistých murovaných domčekoch, so súkromnou kúpeľňou, raňajkami a vrátane vstupu na pláž. Za rozumnú cenu.
• Jedna z najobľúbenejších pláží Balatonu, ktorá bola opakovane ocenená ocenením Blue Wave Flag za najkrajšiu pláž Balatonu
• Prekrásne prostredie prírody, ale aj stavieb. Najkrajšie časti uvidíte počas sobotnej rally
• … a k tomu ešte najväčší zraz Classic Mini v strednej a východnej Európe s viac ako 80 Classic Miníkmi. Čo už samo o sebe je hriech vynechať!

MIESTO KONANIA A UBYTOVANIE
Adresa: Csopaki Üdülőfalu és Kemping (Csopak Holiday Village) H-8229 Csopak, Sport u. 9.

Miesto zrazu sa nachádza na jednej z najtichších ulíc mesta Csopak, 5 minút pešo od pláže – vstup na pláž je zahrnutý v cene ubytovania.
Môžete si vybrať z dvoch druhov ubytovania:
Murované domčeky s kúpeľňou:
• 01-08: 2-posteľová izba, s oddelenými posteľami (zostávajú 3ks)
• 11-58: 2 izby /2+3 postele/ (zostáva 19 kusov)*
• A1-A2: 4-posteľová izba (zostáva 1ks)
• A5-A7: 5-posteľová izba (zostáva 3ks)
Viď mapka s umiestnením jednotlivých izieb:

Cena: 32€/osoba/noc (s raňajkami a vstupom na pláž) + turistická daň 2€/osoba/deň (nad 18 rokov)
* Dôležité! 2- izbový apartmán s 2+3 posteľami je so zdieľanou kúpeľňou, chladničkou a jedným kľúčom. Takže je dobré si to dopredu dohodnúť s niekým, s kým chcete bývať.

Stanovanie:
• Stanové miesto: 8€/noc
• Karavan: 13€/noc
• Poplatok za osobu na noc: nad 16 rokov: 8€, medzi 3-16 rokmi: 6€
• Turistická daň 2€/osoba/deň (nad 18 rokov)
• Cena zahŕňa vstup na pláž, ale nie raňajky (môžete si ich vyžiadať navyše za 6€/deň pri následnej registrácii)

REZERVÁCIA UBYTOVANIA, REGISTRÁCIA
Rezervácia ubytovania
Tohto roku nastala dôležitá zmena v porovnaní s predošlými rokmi. Miesto konania (Holiday Village) zrazu nemá kapacity spracovať jednotlivé rezervácie ubytovania, keďže sa prenajíma skupinovo/celý areál. Takže si neviete rezervovať a zaplatiť priamo v Holiday Village. Podľa dohody, keďže sme zabookovali celý areál, toto bremeno padá na nás a my budeme riešiť rezervácie ubytovania a platby za neho v jednej sume – preto počítame aj s vašou flexibilitou a spoluprácou!
Pre vyššie uvedené dôvody posielajte vaše rezervácie ubytovania tento rok na info@miniclub.hu s vyplneným rezervačným formulárom – stiahni tu: XXIX. IMW_accomodation reservation form

Deadline pre rezerváciu ubytovania je 31. máj 2024. Po tomto dátume môže Holiday Village predať nerezervované ubytovanie tretej strane.

Taktiež, pre vyššie menované dôvody, tento rok sa bude dať platiť len v hotovosti po príchode na miesto, po obdržaní registračného balíčka (takže platíte nám, nie na recepcii).
Berte prosím na vedomie, že zaslaním rezervačného formulára sa zaväzujete zaplatiť. Keďže my musíme zaplatiť Holliday Village celú sumu ubytovania, ktorá nám vyjde po spočítaní vašich rezervácií – či bude nakoniec ubytovanie použité alebo nie. Ak nezrušíte ubytovanie minimálne 14 dní pred začiatkom stretnutia (do 26. júna), musíte zaplatiť celé ubytovanie!

Strava
V porovnaní s predošlými rokmi, kedy si každý zabezpečoval stravu sám, tento rok to bude nové – viete si objednať polpenziu (raňajky a večera) v kantíne Holiday Village (Dôležité – toto sa nerieši hneď teraz, ale až s registráciou, ktorá bude zverejnená neskôr). Je asi rozumné túto možnosť využiť, keďže ubytovanie nemá kuchynky (ale chladnička tam je). Raňajky sú už zahrnuté v cene ubytovania v murovaných domčekoch. A ak budete v stane alebo karavane, máte možnosť si doobjednať. Jednochodová teplá večera nie je zarhnutá v cene žiadneho ubytovania, ale tiež môže byť doobjednaná samostatne počas registrácie (prebehne neskôr, keď už bude zrejmé aj denné menu).

Registrácia
Dôležité! vyplnenie a odoslanie rezervačného formulára na ubytovanie NEznamená automatickú registráciu na zraz. Takže cena, jej spôsob aj termín budú zverejnené neskôr (hneď ako budeme mať ceny za štvrtkový a piatkový výlet, tričká, atď.). Deadline pre zľavnené štartovné bude do 10. júna. Keď premeškáte tento termín, cena bude od 11. júna vyššia a navyše nemôžeme garantovať, že budú ešte voľné tričká. (Ak pre neskorú registráciu už nedostanete v balíčku tričko, jeho cenu vám odrátame).
Ku možnosti sa zúčastniť stretnutia a organizovaného programu, registračný poplatok – tak ako minulé roky – zahŕňa 1 tričko, 1 štartovnú tabuľku, 1 nálepku, sobotnú večeru pre 1 osobu a malé prekvapenie.
Takže pre zopakovania: informácie ku registrácii budú zverejnené v najbližších týždňoch. Potom sa budete môcť registrovať na stretnutie. Ale do 31. mája si treba rezervovať ubytovanie!

PROGRAM
Podrobný program zrazu sa ešte stále tvorí, ale podľa doterajších tradícií môžete očakávať cca toto:
10. júl 2024 (streda)
• príchod účastníkov od rána, stavanie stanov, čas na pláži
• od 15:00 možné ubytovanie v murovaných domoch
• okukávanie ostatných Miníkov, drinky a koláče – až do noci

11. júl 2024 (štvrtok)
• približne 9:30-13:30 výlet autami. Cca 40-50km výlet s našimi Miníkmi na špeciálne miesto, ktoré až do termínu konania bude zahalené tajomstvom. Návrat do kempu počas skorého popoludnia. Trvanie cca 4 hodiny.
• popoludnie: čas na pláži, voľný proram

12. júl 2024 (piatok) – Deň bez áut
• približne 9:30-13:30 exkurzia bez áut: možný bus, vlak alebo pešo na riviére Balatonu. Detaily uverejníme neskôr. Alebo
• čas na pláži celý deň
• približne 18:00-20:00 Rocker Cover Race. Pod vedením Máté Hercsela zorganizujeme naše tradičné preteky viek ventilov aj tento rok. Postavte si autíčko nové, alebo vytuningujte to staré!

13. júl 2024 (sobota)
• približne 9:00-10:00 štart RALLY. Orientačná rallye so súťažou vašich schopností a zručností – popretkávaná mnohými úlohami, ponúkne prekrásne výhľady z viacerých miest. Na rally môže ísť len Classic Mini. Trvanie minimálne 2, maximálne 4 hodiny.
• cca 11:00-14:00 návrat účastníkov, voľný program, čas na pláži
• cca 19:00 spoločná večera
• cca 20:00 slávnostné vyhlásenie víťazov v priestoroch Holiday Village

14. júl 2024
• uvoľnenie ubytovania do 10:00, srdcervúce lúčenie a odchod domov
• a ak zvládate, tak ešte trošku času na pláži, spoločný obed, atď.

Iný program
• Mini vodný bicykel: podľa plánu by sa mal červený klubový šlapací Mini čln, ktorý bol predstavený na IMM 2012 v Balatonfüred, vrátiť tento rok. Budete teda mať možnosť užiť si vlnky Balatonu. Časy a harmonogram požičiavania bude zverejnený.
• registrácia, vyzdvihnutie balíčka: podľa plánu bude vyhradený čas v stredu, štvrtok a piatok, kedy môžete zaplatiť ubytovanie a aj si vyzdvihnúť balíček. Miesto aj časy budú uverejnené neskôr.


Takže ešte pre zopakovanie – dedline pre rezerváciu ubytovania je 31. MÁJ 2024. A informácie ku registrácii na zraz budú uverejnené čoskoro.

Ak máte akékoľvek informácie, obráťte sa prosím na info@miniclub.hu.

Leave a comment   Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť.