Your browser (Internet Explorer 6) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.
X

27. Slovenský zraz MINI 2019 – Fotogaléria

Slovenský klub MINI veľmi pekne ďakuje všetkým, ktorí sa zúčastnili tohto stretnutia. Samozrejme chcem veľmi pekne poďakovať aj tým, ktorí nám ho pomohli zorganizovať a hlavne všetkým na Ranči u Edyho, že sa o nás tak pekne postarali a vo všetkom nám boli nápomocní.
V piatok sme sa začali všetci schádzať a nakoniec prišli posádky aj z Poľska, Maďarska, z Čiech. Vo večerných hodinách začala zábava s DUO ORAVA, ktorá sa naozaj vydarila. V sobotu o 10:00 začala navigačná rallye do krásneho okolia Oravy a kúsok Poľska. S úlohami ste sa všetci popasovali úspešne, ale prví traja najúspešnejšie. V sobotu večer, po super večeri plnej dobrých grilovaných dobrôt, prebehlo vyhodnotenie a následne veľmi bohatá tombola – nevedel som že máme v klube aj čarodejnice. V nedeľu ráno sa mal konať výlet na Slanický ostrov, ale technika na lodi zlyhala, tak sme odišli na Oravský Zámok, ktorý bol nádherný.
Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a už teraz pracujeme na 28. Slovenskom zraze MINI 2020, ktorého organizácia je čím ďalej ťažšia, nakoľko nájsť schopné a pekné ubytovanie zo službami na úrovni pre 150 ľudí je veľmi ale veľmi ťažké.
S pozdravom rodina Bollová – Richard Bollo, Miška Bollová, Dávid Bollo, Larka Bollová, Štefan Bollo

Zozbeirali sme rôzne fotky od vás, aby sa nám po Facebooku nepostrácali v priebehu rokov, a mohli si ich pripomenúť.

Od Denisky:

Od Richarda:

Od Dušana a Zuzky:


Od Laciho a Anett:

Leave a comment   Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť.