Pozvánka na oslavu Mini60 na Hungaroring Classic

Pozvánka pre všetkých Mini priateľov od Mini Club Hungary na najväčšiu oslavu 60. výročia Mini v stredo-východnej Európe na Hungaroring Classic.

Dátum: 12.-14.07.2019
Miesto: Hungaroring, Mogyoród

S potešením by sme chceli informovať všetkých Mini priateľov Mini Club Hungary, že počas vynikajúceho stretnutia Hungaroring Classic, sa bude konať najväčšia oslava 60. výročia Mini v stredo-východnej Európe. Prebiehať bude druhý júlový víkend (12.-14.7.2019) na legendárnom Hungaroringu.

Doteraz sme kvôli takémuto typu stretnutí museli cestovať do Anglicka, na legendárny Goodwood, na to, aby sme si užili špeciálnu atmosféru zlatej éry automobilových pretekov 20. storočia. Teraz je to omnoho bližšie na okruhu Hungaroring Formule 1, čo je neďaleko Budepešte.

Na týchto odkazoch nájdete viac informácií ohľadom udalosti:
Stránka: https://hungaroringclassic.com/
Najlepšie momenty Hungaroring Classic 2017: https://bit.ly/2HCfis1

Takáto udalosť už bližšie nebude! Jedinú vec, ktorú musíte spraviť je, že budete sledovať informácie od nás, zaregistrujete sa a už len budete obdivovať vytrvalostné závody počas celého víkendu. Bude otvorený paddock, v ktorom sa budete môcť poprechádzať pomedzi miliónové pretekárske autá a precítiť a vychutnať si atmosféru historického závodenia a 2500m2 výstavného priestoru aj pre Classic Mini.

Zároveň sa budete môcť zúčastniť nasledovného programu:
– reprezentujeme 60 rokov Classic Mini, s viac ako 20-timi vystavenými prvotriednymi Mini
– pripravujeme úžasné prekvapenie, ktoré bude jedným zo špeciálnych bodov stretnutia
– medzinárodný Rocer Cover Race
– budete sa môcť previezť na trati Hungaroringu s viac ako 70 Classic Mini v promenáde
– všetkého vyššie spomenutého programu sa môžete zúčastniť s 50% zľavou, ak prídete s Classic Mini a zaregistrujte sa s poznámkou na Mini Club Hungary. Musíte to stihnúť do 14.6.2019 dokým beží táto promo kampaň.

Čo musíte spraviť?
Mini Club Hungary spraví všetko pre to, aby z tejto udalosti spravilo čo najlepšiu oslavu 60. výročia Mini na Hungaroring Classic. Vašou prácou bude NEzmeškať registráciu vášho auta a vašej rodiny do daného dátumu, kým je cena vstupenky zľavnená. Na jednu registráciu Classic Mini môžete mať maximálne 10 zľavnených lístkov. Registráciu nepremeškajte, pretože jazda po okruhu sa dá získať len týmto spôsobom – že máte dopredu spravenú platnú registráciu. Nechceme sa tajiť tým, že našim zámerom je zapôsobiť na publikum pohľadom na parkovisko plné Miníkov hneď vedľa nášho výstavného stanu s rozlohou 450m2, aby pocítili, čo to znamená história dlhá 60 rokov pre Mini priateľov a Mini kluby.

Postup registrácie, pri ktorej organizátor akceptuje každé Mini vyrobené od 1959 do 2000, je nasledovný:
– Pre registráciu kliknite sem: https://hungaroringclassic.com/club/registration-club-2019.php
– Vyplňte formulár so skutočným dátumom výroby vášho Mini, aj keď je vyrobené po 1989 (čo je v skutočnosti hranica pre registráciu na stretnutie, ale keď prídete s Classic Mini, toto pravidlo neplatí)
– Kliknite na možnosť „Happy Few“
– Zaznačte „I’m a member of a car club / association” = „Som členom automobilového klubu / združenia“
– Zo zoznamu vyberte „Mini Club Hungary“
– Nahrajte obrázok vášho auta s viditeľnou poznávacou značkou
– Následne obdržíte od organizátorov potvrdzujúci e-mail s informáciami, ako kúpiť maximálne 10 vstupeniek s 50% zľavou (do 14.6.2019) pre vás, vašu rodinu a priateľov.
– Informujte nás e-mailom, telefónom alebo na Facebooku, že prídete oslavovať s nami.
– Ak prídete na všetky 3 dni a chcete reprezentovať váš Mini klub s klubovým stanom alebo inou aktivitou, či niečim iným, prosím, informujte nás e-mailom ohľadom ďalších informácií na vargagab76@gmail.com

Ešte pár ďalších dôležitých informácií:
– stretnutie trvá tri dni, čiže s víkendovým zľavneným lístkom môžete využiť všetky tri dni
– ak ste registrovali svoje Mini, môžete s ním vojsť a parkovať v priestore pre Mini60, ktorý je vo vnútri okruhu, ale musíte doraziť skoro ráno (do 8:00) ku bráne a odísť budete môcť po skončení posledného programu okolo 18:30. Radi by sme mali čo najviac Mini hneď veľa výstavného stanu, nech si užijeme parádnu oslavu Mini.
– tak isto je možné prísť už v piatok a nechať svoje Mini na ploche Mini60 až do nedele. Ale v tomto prípade si musíte sami zabezpečiť transport z a na váš hotel.
– pravdaže, každý účastník a každé Classic Mini sú srdečne vítaní na všetky tri dni, ale hlavná oslava sa bude konať v sobotu. Takže ak chcete prísť len na jeden deň, potom si prosím vyberte sobotu 13. júla! Ale prosím nezabudnite, že musíte byť pred bránami Hungaroringu do 8:00 ráno a je treba ostať až do večera, pretože o 18:30 budeme mať možnosť zajazdiť si na Hungaroringu v kolóne exkluzívne pre Mini!
– ak máte, zoberte si dobové oblečenie a oblečte sa tak, ako by ste sa obliekli v dobe, kedy boli vaše Mini vyrobené. Ak nemáte celú sadu oblečenia, aj klobúk, kabát alebo staré dobré slnečné okuliare urobia dobrú službu. Pretože aj návštevníci podujatia sú žiadaní, aby prišli „dobovo“ oblečení, takže to bude veľký karneval!

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, prosím kontaktujte:
Gábor Varga (Gojo) on +3620972680 or vargagab76@gmail.com

Originál pozvánka v angličtine: HC_invitation_EN