Your browser (Internet Explorer 6) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.
X

23. Slovenský zraz MINI – Fotoreport

Prinášame vám aj sumár fotiek od účastníkov zrazu. Veríme, že sa vám páčia a budúci rok sa vidíme na Slovenskom zraze MINI v hojnom počte!

Ku zrazu na rok 2016 ešte informácia: Každý rok máme plno práce s výberom nejakej dobrej lokality a ubytovania. Tento rok dávame Vám všetkým príležitosť vybrať niečo pekné vo vašom regióne. Miesto musí spĺňať tieto parametre: Ubytovacia kapacita 120 – 140 ľudí, cena na osobu 15 – 20 eur s polpenziou na noc. Ubytovanie môže byť kombinované, penzión – chatky – stanovanie….. Možnosť nejakej spoločnej aktivity (kúpanie, bowling, futbal…), príjemná obsluha a pekné miesta na navigačnú rally. Termín akcie 3. – 5.6. 2016 Prosím rozmýšlajte, informujte sa, zisťujte a do 30. septembra 2015 mi prosím pošlite na môj e-mail rbollo@stonline.sk prezentáciu Vašej vybratej lokality. Na Garáž párty sa budeme rozhodovať kde sa 24. Slovenský zraz MINI uskutoční. Ďakujem za pomoc. S pozdravom Bollo Richard

Fotografie od Mišky a Ondríka:

Fotografie od Denisky:

Fotografie od Richarda:

Fotografie od Janky:

Fotografie od Zdenka:

Leave a comment   Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť.