Your browser (Internet Explorer 6) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.
X

Pozvánka: XXVII. International Mini Weekend – 6.-10.7.2022 Maďarsko

Milí Mini priatelia!
Ako ste už možno počuli, po dvoch rokoch epidémií sa žiaľ IMM tento rok opäť ruší. To by mohlo pridať trochu viac hodnoty medzinárodnému, štvordňovému, takzvanému „veľkému stretnutiu“, ktoré náš klub organizuje už po 27. raz. International Mini Weekend má v posledných rokoch čoraz častejšie charakter spoločnej rodinnej dovolenky, čo sa podľa vysokej účasti ukazuje ako krok správnym smerom. V tomto roku sme sa snažili pokračovať v tejto línii, takže – tentokrát budeme mimo Balatonu, ale na oplátku vás pozývame do jedného z najkrajších a najštýlovejších termálnych kúpalísk v Maďarsku.

Termín konania: 6.-10. júla 2022.

Lipót je srdcom regiónu Szigetköz, nachádza sa v krásnom prírodnom prostredí, takmer na polceste medzi Győrom a Mosonmagyaróvárom. Nachádza sa tu medzinárodne uznávaný a kvalitný kúpeľný a kempingový komplex Lipót, v ktorom sa bude konať aj naše stretnutie. Pláž, ktorá je známa aj ako najzelenšie a najkrajšie maďarské kúpele, ponúka niekoľko termálnych, športových, rekreačných a detských bazénov, ako aj saunu, fínske kúpele, toboganový park a vodné ihrisko. Športové ihriská, reštaurácia, kaviareň, masáže, to všetko v háji s rozlohou viac ako 10 hektárov, ktorý lemuje prírodný potok. Kúpele priamo susedia s jedným z najmodernejších kempingov v našej krajine, kde by sme radi prenocovali. Ceny nie sú nízke, ako už bolo spomenuté vyššie, ale je dôležité vedieť, že všetky ceny ubytovania zahŕňajú inak drahý vstupný poplatok do kúpeľov!

Program stretnutia ešte nie je dokončený, ale je známe, že bude v súlade s tradíciou:
– Streda: príchod,
– Štvrtok: dopoludnia výlet autom / popoludní pláž,
– Piatok: deň bez áut, t. j. dopoludnia výlet autobusom / popoludní pláž,
– Sobotu: dopoludnia Rally / popoludní sprievod a prehliadka / večer odovzdávanie cien,
– Nedeľa: rozlúčka.

Vzhľadom na obľúbenosť kempu môžeme držať rezervovanú kvótu ubytovania len do 31. marca 2022, preto pošlite svoju rezerváciu najneskôr do vyššie uvedeného dátumu. Čoskoro vám pošleme podrobný program a informáciu o účastníckom poplatku, ale vzhľadom na krátkosť termínu, prosím, pošlite nám svoju rezerváciu čo najskôr vyplneným formulárom (klik pre stiahnutie) (Linczymu na adresu imwlipot@gmail.com a zároveň na adresu info@lipoticamping.hu )
V kempe, ktorý je vhodný aj pre štvornohých miláčikov, si môžete vybrať z piatich typov ubytovania (pozri https://campinglipot.hu/galeria).

Mobilné domy pre 5 osôb (24 m²), max. 6 osôb s deťmi (24 m²)
Jedna izba s manželskou posteľou, druhá izba s dvoma samostatnými lôžkami, kúpeľňa, kuchyňa, jedálenský kút s rozkladacou pohovkou pre 2 deti alebo jedného dospelého, terasa so záhradným nábytkom, bez TV, ale s klimatizáciou. Domy sa nachádzajú v tienistej oblasti. K dispozícii je mikrovlnná rúra, chladnička, varná doska, riad, príbory a poháre. Posteľná bielizeň je k dispozícii, uteráky je potrebné si doniesť.

Drevená chatka pre 2 osoby (12 m²)
Jedna izba s manželskou posteľou, kúpeľňa, kuchyňa, terasa so záhradným nábytkom, bez TV, ale vybavené klimatizáciou. K dispozícii je posteľná bielizeň a uteráky. Chatky sa nachádzajú v tienistej oblasti. K dispozícii je mikrovlnná rúra, chladnička, varná doska, riad, príbory a poháre.

Hippi vozne pre max. 4 osoby (8m²)
Spacie vozne majú 2 poschodové postele, malý stolík a malú skriňu. Spacie vozne sa nachádzajú v blízkosti spoločenskej miestnosti a sú vybavené elektrinou. Prineste si, prosím, vlastnú posteľnú bielizeň (obliečka na perinu, obliečka na vankúš + prestieradlo) a uteráky. Posteľnú bielizeň je možné prenajať za cenu 1000,-Ft/osobu. Ak ju budete potrebovať, dajte nám vedieť. Na mieste 2000.- Ft/osobu!

V mobilných domoch, Hippi vozňoch a izbách pre hostí je zakázané fajčiť!

Parcela pre max. 6 osôb (80-90 m²)
Pozemky sú vybavené elektrickou prípojkou, niektoré pozemky majú aj vodovodnú prípojku. V kempe sú moderné kúpeľne, sprchy, biologické toalety a zariadenia na varenie. Zariadenia na varenie zahŕňajú elektrické varné dosky, drezy, mikrovlnné rúry a práčky na žetóny. V čase rezervácie nie je možné rezervovať žiadne konkrétne parcely, ale kemping sa bude snažiť zachovať pre účastníkov Mini stretnutia susediace parcely v blízkosti domov.

Dôležité informácie:
Ak sa hostia nedostavia do 19:30 a neinformujú kemp deň vopred, rezervácia nemôže byť dodržaná! Recepcia kempu sa zatvára o 20:00, po tomto čase bezpečnostná služba umožní vstup do kempu novým návštevníkom len vtedy, ak to vopred nahlásili na recepcii.
Po príchode a registrácii (vyžaduje občiansky preukaz alebo iný doklad pre každého, vrátane detí) dostanete čipový náramok, ktorý môžete používať medzi kúpeľmi a kempingom. Za tento náramok sa pri príchode platí záloha vo výške 1 000,- Ft/osobu.

Platba:
Pri rezervácii je potrebné zaplatiť 50 % z celkovej ceny. Zvyšných 50 % je možné zaplatiť na mieste v hotovosti (Ft alebo EUR) alebo kreditnou kartou.

Storno podmienky:
– Rezervácia zrušená viac ako 5 dní pred príchodom: vráti sa celá zaplatená suma.
– Zrušenie rezervácie do 5 dní pred príchodom: zaplatená suma sa nevracia v plnej výške, účtuje sa poplatok za jednu noc (len poplatok za ubytovanie, nie pobytová taxa).
– Ak odídete skôr, ako ste plánovali, a nezostanete všetky rezervované noci, kemping vám bude účtovať 50 % z ceny noci (bez turistickej dane), príchodom sa rozumie 14:00 v deň začiatku rezervácie.

Prosím, pošlite vyplnený formulár (klik sem) Linczymu na adresu imwlipot@gmail.com a zároveň na adresu info@lipoticamping.hu!
Z oboch adries vám čoskoro príde odpoveď s informáciami potrebnými na vykonanie zálohovej platby. V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete obrátiť na Linczyho na telefónnom čísle +36 30/538-2349.

Leave a comment   Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť.