Pozvánka na XXV. International Mini Weekend (8.-12. júl 2020)

Drahý Mini priateľ!

Mini Club Hungary teba a všetkých členov vo vašom klube týmto srdečne pozýva na svoj najväčší a najdôležitejší Mini zraz sezóny, na XXV. International Mini Weekend!

Tradičný letný zraz Mini Club Hungary sa uskutoční na najžiadenejšom mieste, na pobreží prekrásneho jazera Balaton, v Balatonfüred, kde sa konalo aj legenárne IMM 2012! Počas piatich dní medzi 8. a 12. júlom 2020 bude Camping and Bungalows „Füred” v Balatonfüred hostiť to najlepšie z Mini scény Maďarska a stredo-východnej Európy.

Čo vás čaká? Veľa Miníkov, slnko, pláže, vychladené pivo, teplá voda, krásny výhľady, výlety s a bez vášho Mini, orientačná rally, priatelia, konverzácie o Mini, nostalgická nálada a prostredie… a ešte omnoho viac!

Tento rok sa štartovné NEPLATÍ a nemusíte sa registrovať (ani dopredu, ani na mieste), proste príďte! Nebojte sa, tabuľku aj nálepky dostanete od nás ako darček :-).
(Kvôli Korona vírusovej pandémii nemáme veľa času na organizáciu zrazu. Takže to bude skôr Mini dovolenka, ale budeme sa snažiť poskytnúť vám všetko to, na čo ste boli zvyjnutí po ostatné roky.) Nebude spoločná sobotná večera, ale v kempe je veľa spoločných ohnísk, takže si prineste nejaké to mäsko a klobásky na gril! Pravdaže v areáli je dostupných aj mnoho bufetov a reštaurácií.

Dátum: 8.-12.7.2020
Miesto: Balatontourist Camping & Bungalows „Füred” (Széchenyi István u. 24. H-8230 Balatonfüred, HUNGARY)

Očakávaný program:
Streda: príchod, voľný čas na pláži
Štvrtok: výlet s Miníkmi
Piatok: voľný čas na pláži ALEBO výlet bez Miníkov (voliteľné)
Sobota: orientačná rally alebo voľný čas na pláži, večerné slávnostné odovzdávanie cien
Nedeľa: odjazd

Priebežný program: orientačná rally (individuálne alebo v malých skupinkách) vo voliteľný deň, ktorý si vyberiete (od stredy do soboty), Mini-kino pod holým nebom v piatok a sobotu (bude pravdaže aj Italian Job)

Rezervácia ubytovania: každý sám online na tejto webstránke: https://www.balatontourist.hu/hu/balatoni-kempingek-szallashelyek/fured. (Rezervačný systém je dostupný aj v angličtine, nemčine, češtine alebo polštine, ak si kliknete na ikonku vlajky vľavo hore.)

Uzávierka rezervácie ubytovania: 29. jún 2020. (Po tomto dátume kemping predá naše dopredu rezervované miesta, ale pravdepodobne sa ešte nájde nejaké to miesto pre stan a Mini)

Dostupné možnosti ubytovania pre Mini zraz: Mobilné domy (Thetis, Sun Cool), 100m2 parcely na stany (č. 148-158, 181-188, 213-221), Vacansoleil 25m2 stany na prenájom. Nezabudnite napísať poznámku „Mini“ alebo „Mini meeting“ pri objednávke ubytovania.

Tento rok nemusíte vyplniť žiaden registračný formulár, ale prosím dajte nám vedieť, ak ste rezervovali ubytovanie a prídete. Prosím, pošlite nám e-mail na info@miniclub.hu s vašim menom, počtom účastníkov a rezervovaným typom ubytovania. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte sa na nás obrátiť.

Tešíme sa na vás v júli.

Všetko dobré,

Máté Béres