Pozvánka na XX. Internetional Mini Weekend Maďarsko 08.-12.07.2015

Dátum: 08-12.07.2015
Miesto: Cserszegtomaj, Panoráma Kemping (8372 Cserszegtomaj, Barát u. 43.)

Pri príležitosti 20-tej výročnej sezóny, Mini Club Hungary organizuje 20. Medzinárodný Mini Víkend. Uskutoční sa neďaleko Balatónu v rovnakom kempe, v akom sa konal uplne prvý IMW (International Mini Weekend). Keďže nastala táto romantická udalosť, vrátime sa späť ku našim koreňom a postavíme si stany presne tak, ako sme to robili pred dvadsiatimi rokmi a budeme sa snažiť navodiť atmosféru prvého IMW.

Radi by sme Vás a všetkých Mini priateľov pozvali oslavovať s nami.

Registrácia
Prosím, zaregistrujte sa napísaním na klubový e-mail (info@miniclub.hu). Budeme od vás potrebovať tieto údaje:
– Meno a kontaktné údaje
– Auto (značka a rok výroby)
– Miesto, odkiaľ prichádzate
– Akú veľkosť trička chcete
– Pasažieri, ktorí pôjdu s vami
– Dodatočné veľkosti tričiek, jedlá (ak chcete) pre vašich spolucestujúcich
– Program, ktorého sa chcete zúčastniť (počet ľudí)

08.07. Streda
Príchod/príjazd
Stavanie stanov

09.07. Štvrtok
Výlet od 10:00. Plánovaná trasa: Tapolca (jaskyňa na jazere) & Szigliget (pevnosť)
Táborák a opekanie.

10.07. Piatok – deň bez auta
Exkurzia autobusom (jazero Balaton pri dobrom počasí, alebo spa a kúpele v Kehidakustyán pri zlom počasí)
15:00 príchod do kempu
Súťaž vo varení (viď nižšie)

11.07. Sobota
Rallye
Poobede príchod do kempu
Vyhodnotenie víťazov a večera

12.07. Nedeľa
Odchod

Mini Club Hungary si vyhradzuje právo zmeniť program, napríklad vymeniť štvrtkový a piatkový program pri zmene počasia.

Registračné poplatky
Registrácia pred 10. jún: 20 EUR/car
Registrácia po 10. jún: 25 EUR/car
Registračný poplatok zahŕňa: tabuľku na rallye, 1 nálepku, 1 tričko, sobotnú večeru pre 1 osobu. (Pre neskoré registrácie platí, že všetko dostanete len ak sa neminú zásoby.)

Pre pasažierov:
Sobotná večera 1.500 Ft (cca. 5 EUR)/osoba
Tričko 1.500 Ft (cca. 5 EUR)/kus

Ubytovanie
Návrat ku koreňom znamená, že berieme všetko, čo tento historický kemp ponúka: pekné hygienické zariadenia. Stany si musíme doniesť svoje. Alebo karavany, či obytné prívesy. Tak, ako pred 20 rokmi.

Jedno stanové miesto stojí 4.000 Ft (cca. 13 EUR)/2osoby/noc + turistická daň
(Ak prídete sami a postavíte si stan na tom istom stanovom mieste, ako niektorý z Mini kamarátov, platíte len jeden poplatok.)

Súťaž vo varení

Všetky tímy, ktoré sa zúčastnia tejto súťaže, musia pripraviť minimálne 15 porcií s vybavením a ingredienciami, ktoré si donesú. Účastníci IMW si môžu vypýtať malú testovaciu porciu zadarmo, na základe čoho budú následne hlasovať. Účastníci na IMW si pravdaže môžu kúpiť aj plnú porciu od tímu, ktorý chcú podporiť.

Ostatné náklady spojené s exkurziami
Jaskyňa na jazere Tapolca: dospelý 2.000 Ft (cca. 7 EUR), študent 1.800 Ft (cca. 6 EUR), deti (o 14r.) 1.400 Ft (cca. 5 EUR)
Pevnosť Szigliget: dospelý 600 Ft (cca. 2 EUR), deti (do 18r.) 300 Ft (cca. 1 EUR)
Spa a kúpele Kehidakustyán: dospelý 2.400 Ft (cca. 8 EUR), deti 1.500 Ft (cca. 5 EUR)

Originál pozvánka v anglickom jazuku tu.