Pozvánka na Autosalón Bratislava 2016

V mene Auto Palace Bratislava vás pozývame na prezentáciu MINI Cabrio a MINI Clubman, ktorá sa uskutoční počas novinárskeho dňa na Autosalóne Bratislava 19.4.2016. od 17:00 do 19:00.

Okrem nových vozidiel MINI máme pre vás pripravenú novú kolekciu MINI Lifestyle, možnosť zapojiť sa do súťaže o štýlový MINI bicykel a chutné občerstvenie.

Expozíciu nájdete v exteriéri pred vstupom do haly A.

Slovenský Klub MINI má od Auto Palace voľné vstupenky na novinársky deň Autosalónu, ktoré vám umožnia dostať sa do areálu exluzívne už počas prvého dňa. Počet je obmedzený!
Záujemcovia sa prosím hláste Richardovi Bollovi na rbollo@stonline.sk alebo +421 903 745 573.

Prihlásiť svoj záujem o vstupenky treba najneskôr do 14.4.2016