Pozvánka: 14. Jarné stretnutie MINI v Liptovskom Jáne 17.-19.3.2017

Všetkých priateľov MINI by sme chceli pozvať na 14. Jarné stretnutie MINI v Liptovskom Jáne.
Stretnutie sa bude konať od 17.3 2016 – 19.3 2017 v penzióne Galanto. Na stretnutie dostali prednosť všetci členovia Slovenského klubu MINI – SKM. O zraz bol veľký záujem a v momente sa vypredal komplet penzión. Takže ubytovacie kapacity sú plne obsadené. Na zraze sa zúčastní 16 posádok majiteľov MINI. Ale, v okolí je veľa penziónov, takže prípadní záujemcovia sa môžu zúčastniť tejto akcie. Poprípade ma môžu kontaktovať na rbollo@stonline.sk a ja im poradím, kde sa ubytovať. Alebo z blízkeho okolia prísť na 1 deň.

A teraz niečo k programu:
Tak, ako každý rok, aj tento sa bude jarné stretnutie konať v pohodovej atmosfére. Štartovné sa neplatí. V piatok večer začíname spoločnou večerou, kde budeme pokračovať v konzumácii rôznych drinkov v miestnom bare. V sobotu ráno sa podľa snehovej situácie pôjdeme lyžovať na Opalisko. Tí, čo nebudú lyžovať – spoločne absolvujeme výlet do Medvedej štôlne. Zaparkujeme pred chatou Kožiar, kam sa po návšteve štôlne vrátime na spoločný obed. K večeru navštívime blízke Wellness, ktoré máme v cene víkendového pobytu (link tu). Večer spoločná večera v penzióne Galanto a …
V nedeľu podľa záujmu spoločný výlet na Štrbské pleso alebo pozrieť ľadové atrakcie.

Tak už snáď všetko viete a keď Vám niečo nie je jasné, kontaktujte ma prosím na rbollo@stonline.sk alebo na telefóne 0903 745 573.

Ako nám bolo na jarnom zraze v 2015, nájdete tu.
Ako nám bolo na jarnom zraze v 2016, nájdete tu.