Členské a informácie na rok 2017

Ahojte MINIKÁRI

Máme ďalší rok za nami, ale hlavne rok 2017 pred nami s množstvom zaujímavých MINI a veteránskych akcií pred nami. Čaká nás zatiaľ jedna MINI svadba (pokiaľ si to ženích alebo nevesta nerozmyslí), ale aj veľa domácich a zahraničných stretnutí MINI (sledujte stránku ZRAZY 2017). Tak ako minulé roky, aj tento bude členom Slovenského klubu MINI preplácané štartovné na zahraničných stretnutiach MINI. Sme veľmi radi že Slovenský klub MINI reprezentujete aj na veteránskych motoristických akciách, a prezentujete našu veľkú rodinu MINI na Slovensku. Už sa veľmi tešíme na spoločné stretnutia na našich Slovenských akciách MINI ale aj veľmi podarených spoločných výletoch na zahraničné zrazy.

Členský príspevok na rok 2016 je 15eur. Členské môžete posielať na číslo účtu SLSP: SK SK55 0900 0000 0050 4783 0610. Variabilný symbol je 2017, konštantný 0308, do poznámky dajte meno a priezvisko. Alebo môžete zaplatiť osobne u mňa. Samozrejme je možnosť aj prispievanie 2% Vašich daní na chod Slovenského klubu MINI.

Pre platiacich členov Slovenského klubu MINI som pripravil na jeseň – špeciálnu akciu v Garáži u Bollových.

Tak sa s láskou starajte o svoje milované MINI, nech sa môžeme spolu stretávať na spoločných akciách v roku 2017. Samozrejme pri riešení problémoch som Vám vždy ochotný poradiť a pomôcť, teda len čo sa týka MINI.

Pre viac info o členskom a členoch KLIK SEM.

S pozdravom zostáva
Bollo Richard