22. Slovenský zraz MINI – Fotoreport

22. Slovenský zraz MINI – Záhoracké blúdzení a jegdzení
Občianske združenie – Slovenský Klub MINI zorganizovalo pre všetkých priaznivcov a nadšencov MINI COOPER 22. slovenský zraz, ktorý sa konal od 5.6 – 8.6 2014 pri Plaveckom Štvrtku. Kamenný Mlyn, ľudovo nazývaný aj Kameňák, je už niekoľkým generáciám známy ako výletné miesto na polceste medzi Stupavou a Malackami.

Aký program sme mneli:

Ve štvrtek:
Dojecí a ubytovaní, budeme robit co sceme budeme tročtovat, kybicovat a omúvat tých co ešče nedojeli v místni restauraci alebo pri ohni. Uvidzíme jaké bude počasí. Ked bude pjekne bude sa dát aj vyčvachtat v tem Bio – Bazén Borovica
V pátek:
Dojecí a ubytovaní všeckých bláznu do MINI, po objedze pújdeme jegdzit a rajzovat po okolí alebo sa kúpat. Večer budeme báňat, spívat, cohnit pri ohni až z teho budete mjet všeci čemer. (treba si donést neco na íci na oheň a picí – nenoste vodu tu je jí dost)
V sobotu:
10,00hod – začátek MINI blúdzená a jegdzená po Záhorí. Rajzovat budeme cez záhorácke dzedziny kde sa budú vaše kotrby muset morit a neco napísat do teho lajstra co vám dám.
16,00hod – Dojicí naspjet na Kameňák, a tu bude společné focení na památku.
Poobjedze budú kotrby namáhat vaše dzeci a budú muset friško bjehat a skákat. Ked to všecko dobre dopadne tak budú mat aj tombolu. My sa pújdeme vyčvachtat v tem bio rybníku.
Po večeri budeme hodnocit co ste načmárali do tých lajstrú, aby sme sa všeci dozvjedzeli, jak dopadlo Záhoracké blúdzení a jegdzení. Potom bude tombola, a pújdeme si z našími ribinkami zatrsat.
V nedzelu:
Po frištuku o deseci hodzin pojedeme všeci trandárat do Prešporku na Hrad Devín. Potom si zas natlačíme gágori a pújdeme každý po svojem.