2. ročník MINITRA – „Pribinove mesto“ 4.-6.5.2018

For English version, please visit http://mini-klub.sk/cms/minitra-2018-english-version/

Priatelia, kamaráti, drahí Minikári.

Aj v roku 2018 sa stretneme a spoločne spoznáme krásy mesta Nitra. Na nultom ročníku ste spoznali časť smerom na Žocháre (Topoľčany), na minuloročnom (prvom) zase smer Nové Zámky s okruhom na Vráble. Tento rok sa môžte tešiť na dezorientačnú rallye konečne (hlavne) v Nitre. Berte mapy a buzoly 🙂

Druhý ročník preto bude niesť názov PRIBINOVE MESTO (kto nevie prečo, naštudovať!)

Program začína piatkom 4.5.2018 nočnou jazdou (ak sa nazbiera dostatočný počet účastníkov) a pokračuje uvítacou párty (aj ak sa nenazbiera dostatočný počet účastníkov). V sobotu 5.5.2018 potom nasleduje to, na čo už nedočkavo čakáte – dezorientačná rallye po Nitre.

Ubytovanie je zabezpečené priamo na mieste zrazu s obmedzenou kapacitou cca 35 miest, takže kto sa prv prihlási, ten má. Uprednostnení budú tí, ktorí prídu už v piatok. (info nižšie)

Na čo sa môžete tešiť?
– prekonáte svoj strach na nočnej jazde v piatok
– zajazdíte si navigačnú/dezorientačnú rallye v sobotu
– spoznáte rôznych/divných/smiešnych/milých Minikárov
– zamotáte si ruky na volante
– uvidíte krásne autá
– navštívite netradičné miesta
– zažijete kopu srandy
– a ktovie čo ďalšie

Netreba sa báť, bude itinerár (v nitránčine) aj mapa (z roku 1816) a bude aj obedňajšia prestávka. Alebo aj nič z toho. Nechajte sa prekvapiť.

Termín: 4-6.5.2018
Miesto štartu: Ranč Nový Dvor (ulica Nový Dvor, Malý Lapáš, cca 5km za Nitrou, smer Vráble/Levice). POZOR! vjazd na ranč má horší stav cesty. Zároveň, ak prichádzate od Nitry, využite radšej možnosť otočiť sa v dedine (odbočka na Malý Lapáš, alebo pri Penzión Lapaš u Hoffera) a nezabáčajte cez plnú čiaru na ranč!

Štartovné: (prijímame aj úplatky na lepšie umiestnenie 🙂 )
20€ pri jednočlennej posádke
25€ pre posádku 2 dospelí
Štartovné zahŕňa navigačnú rallye v piatok aj sobotu, tabuľku so štartovným číslom, nálepky a guláš na ranči po sobotnej rallye. Preto rozdielna cena. Deti alebo ďalších členov posádky podľa dohody na mieste.
Platba buď na mieste, alebo na účet predom – info nižšie.

Program:
Príchod od cca 17:00 (ak chcete skôr, dajte vedieť)
Nočná jazda s úlohami – štart cca 20:00. Prosím uveďte v prihláške, či máte záujem (ak sa nazbiera dostatočný počet odvážlivcov)
Uvítacia párty, aj keď sa nenazbiera dostatočný počet ľudí (bar na ranči)

Sobota
Navigačná rallye po Nitre. Máme pre vás pripravenú trať, na ktorej vás čakajú zaujímavé miesta, úlohy a kopa srandy. Trasa vedie zväčša v zastavanom území, takže po ceste budú, ako možnosti najedenia sa, tak aj tankovania.
Začiatok: 10:00
Ukončenie rallye: 16:00
Guláš a občerstvenie na ranči Nový Dvor, zrátanie výsledkov, fotenie…
Vyhodnotenie rallye: cca 17:30-18:00
Tombola (sú vítané dary)
Oslava víťazov, posedenie a debata pri nápoji s priateľmi (bar na ranči)

V prípade záujmu možnosť spoločného výletu, resp. odchod domov

Ubytovanie:
Ubytovanie má obmedzenú kapacitu 35 lôžok. Je to zrekonštruovaná stará sýpka, izby skoro ešte úplne nové s vlastným sociálnym zariadením, 2/3/4 posteľové. Nie pioniersky tábor. 🙂 Pes možný na väčšine izieb.
Cena:
18€/noc/osoba (pri jednej noci)
15€/noc/osoba (dve a viac nocí)
Raňajky formou švédskych stolov 4€/os
Možná večera v piatok – na výber z troch jedál. Prosím vybrať vo formulári nižšie. Cena 5€.
Prosíme záujemcov, aby zaznačili vo formulári nižšie záujem o ubytovanie. Uprednostnení budú záujemcovia prichádzajúci od piatku. V prípade zaplnenej kapacity sú v Nitre ďalšie možnosti ubytovania.

Ak sme na niečo zabudli, alebo máte potrebu nám niečo pekné napísať, tak na: ondrej.ersek@gmail.com

Kvôli organizácii a rezervácii miest prosíme o registráciu tu:

[caldera_form id=“CF5a65c7c1e59a2″]