Your browser (Internet Explorer 6) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.
X

10. ročník MINI v pivovaru Chodovar – Fotoreport

17. júla sme sa ráno zišli pred Mini garážou a spoločne vyrazili smer Chodová Planá do pivovaru Chodovar. V ňom sa už po desiatykrát konal zraz MINI, na ktorom sme pravdaže nemohli chýbať.
Neodradila nás ani extra dlhá cesta a české krásne hladké diaľnice a všetky Miníky s nami úspešne prejazdili cez 1300km. Celodenná cesta v teple, ale nás už hnala predstava vychladeného pivka.
Cestu naspäť sme si spravili „prestávku“ na hrade Karlštejn, nech to nemáme zase iba štreku domov… a neľutovali sme.

Navigačná rallye viedla krásnou českou a nemeckou krajinou, spoznali sme nové oblasti, kde sme my osobne nikdy neboli. Ochutnali sme ako chodovarské, tak aj nemecké pivo… spolu s výbornou kuchyňou. Navštívili zraz traktorov a vozili sme sa parádnymi cestami v kolóne Miníkov. Však posúďte z fotiek sami.

Perfektne zorganizovaný zraz, úžasní ľudia, parádne pivo a prostredie… toto je jednoducho zraz, ktorý sa oplatí navštíviť a nebáť sa tých desivých kilometrov 🙂

Ďakujeme organizátorom a tešíme sa na ďalší rok!
Ondro

Fotky: Michelle Barath

Leave a comment   Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť.