Your browser (Internet Explorer 6) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.
X

Vyhodnotenie a fotogaléria MINITRA 2018

Konečne som sa dostal k spracovaniu fotiek, tak by som chcel spísať pár informácií k Minitre.

V prvom rade by sme chceli poďakovať všetkým vám, ktorí ste prišli a špeciálne tým, ktorí dokončili náročnú tohtoročnú trať. V druhom rade treba vysloviť veľkú vďaku všetkým naším pomocníkom na stanovištiach. A v treťom rade treba pochváliť účastníkov, ktorí prišli už v piatok a užili si moju vymyslenú a kompletne textovo prepísanú nočnú trasu. Takže ďakujeme! 🙂 Zároveň veríme, že budúci rok si ju zajazdí väčší počet účastníkov.

Tento rok sme Minitru poňali trošku iným spôsobom, pretože mnohí z vás minulý rok vyslovili názor, že prišli do Nitry a nejazdili skoro vôbec v Nitre. Preto ste sa tento rok po nej povozili poriadne a poriadne sa aj nachodili a vypotili :-). Spraviť tradičný šípkový itinerár v meste nie je žiadna sranda a preto sme si na seba ušili bič s mapami. Treba el priznať, že sme ho ušili aj na vás. A potom znova na seba, čo vyústilo do toho, že sme fest nestíhali.

Koniec koncov ale všetko dobre dopadlo a veríme, že sa znova stretneme aj o rok. Chystáme pre vás niečo špeciálne!

Nočnú jazdu vyhrala posádka č. 5 (Kika a Miloš), hoci treba priznať, že výsledky boli veľmi veľmi tesné.

Dennú dezorientačnú rallye vyhrali tí naozaj najlepší, pretože nielen ukázali svoju húževnatosť, ale aj fyzickú zdatnosť a asi aj trošku šťastia. Vyhodiť a udržať pružinku na hlave za 2 sekundy, to je heroický výkon :-). Pri dennej rallye sme vyhodnocovali tri víťazné miesta, ktoré vyhrali:
1. miesto posádka č. 9 (Janka a Erik)
2. miesto posádka č. 19 (Diana a Michal)
3. miesto posádka č.7 (Laura a Jakub)

Galéria, čo sme stihli nafotiť:

Leave a comment   Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť.