Mini Club Hungary – 20. výročie založenia – fotoreport

Mini Club Hungary nás pozval na osláviť 20-te výročie založenia ich klubu. Tento Mini zraz bol 28. februára 2015 v Budapešti.

Pár info k maďarskému klubu:
Myšlienka vytovrenia klubu prišla v roku 1989 pánovi Ferencovi Kiralymu, spoluzakladateľovi a prvému a honorárnemu prezidentovi Mini Club Hungary. Ale všetky právne náležitosti prebehli až v roku 1995 a preto klub oslavuje tento dátum, ako čas, kedy bol klub skutočne založený. Pri tejto príležitosti team členov klubu navrhol, vytvoril a postavil expozíciu v maďarskom múzeu dopravyo histórii klubu. Výstava obsahuje (okrem iného) zmienku o všetkých veľkých zrazoch, ktorých sa zúčastnili za posledných 20 rokov.
Ako slávnostné ukončenie tejto výstavy a zároveň slávnostné otvorenie výročnej Mini sezóny zorganizovali malé medzinárodné Mini stretnutie pre členov klubu a Mini priateľov z iných krajín.

Táto slávnostná udalosť a konala pred múzeom dopravy v Budapešti (1146, Budapest, Városligeti Krt.)

No a teraz pár fotiek od nás:

A ešte zopár od našich maďarských priateľov: