Čo znamená byť členom

Slovenský klub MINI – čo znamená byť členom

• Byť členom v prestížnom klube, ktorý má históriu od roku 1990.
  • Mať sympatického, pekného, večne mladého a starostlivého predsedu, ktorému sa môžete hocikedy, keď Vám zdvihne telefón, posťažovať o chorobách vášho MINI, ale aj s radosťami, ktoré Vám Vaše Mini prináša.
  • Zúčastňovať sa akcií, na ktorých sú sympatickí, milí a večne usmiati ľudia, ktorí Vám spravia vždy dobrú náladu, a odkiaľ budete vždy odchádzať bez stresov.
  • Vlastniť členský preukaz a byť v databáze oficiálneho Slovenského klubu Mini zapísaného na Ministerstve ako občianske združenie.
  • Preplácanie štartovného na zahraničných MINI zrazoch do výšky 30Eur na auto.
  • Preplácanie štartovného na IMM na osobu, ktorá má zaplatené štartovné za posledné 2 roky.
  • Klubové nálepky, vlajky…
  • Vstupné na ukončenie MINI sezóny
  • Vianočný večierok MINI, MINI Ples a prednostné ubytovanie na jarnom zraze MINI
  • Servisné práce v GARAGE BOLLO za zvýhodnené ceny a uprednostnenie v servise, poradenstvo grátis
  • Asistenčné služby 24 hodín, vyriešenie problému Vášho MINI do 50km grátis.
  • Asistenčné služby, odstránenie poruchy počas jazdy na stretnutie MINI a istota, že tam prídete. A samozrejme aj domov.
  • Pri kúpe Vášho nového MINI poradenstvo zdarma.
  • Dovoz MINI iba za náklady na cestu, aj zo zahraničia.
  • Nákup náhradných dielov, lifestylových doplnkov v BMW zo zľavou 20%.
  • Zapožičanie klubových vecí: klubový stan, rozkladacie stoličky a stôl, komplet kotlina, cestovný plynový gril, videoprojektor, laminovačka.
  • Zapožičanie náhradných dielov, keď idete na dlhú cestu s Vašim MINI.
  • Zapožičanie LONDON TAXI na spoločenské akcie, MINI MOKE s vodičom na výlet po Slovensku.