19. Narozemini 23.-25.9.2016 – Fotogaléria

Piatok, 23. septembra časť Slovenského klubu MINI vyrazila smer Rekreačné stredisko Blaník, Smršťov. Vyzbrojení mapou sme úspešne po cca 7 hodinách dorazili na miesto.
2016-09-23-08-20-58
Večer sme odjazdili úspešne nočnú rallye, pri ktorej by si nejeden našiel v gatiach prekvapenie :-).

Sobotná navigačná rallye nás previedla krásnym krajom rybníkov a krásnych ciest lesom. Preverila naše hazardné zručnosti, veď zraz mal podtitul Las Vegas. No čo si budeme nahovárať… moc nám to nešlo. Ešteže sa hrali len o námrd „penízky“, lebo by sme šli domov asi pešo.
2016-09-24-11-11-36

Po návrate do kempu nás čakal slalom, tentoraz poňatý ako parkovanie do mnohých garáží. Už bolo na nás, akú zvoliť stratégiu, aby sme to spravili čo najrýchlejšie.

Celovo bolo naše pôsobenie na zraze úspešné, pretože Slovenský klub MINI vyhral cenu za najlepší klub a potom prvé miesto za nočnú rallye!

Ďakujeme chalanom z Námrdracing, že takýto super zraz organizujú!

FOTOGALÉRIA

Od Andreja: